مدرسه باران در گناوه راه اندازي مي شود

Author :  

مدرسه باران در گناوه راه اندازي مي شود

مدرسه باران توسط خير نيك انديش خانم پروين عبودي با حضور فرماندار و امام جمعه و مردم  شهرستان گناوه كلنگ زني شد.

خير نيك انديش سركار خانم پروين  عبودي اهل گناوه و ساكن تهران به پاس خدمت به مردم ديار خود مدرسه سه كلاسه به نام نوه خود باران را در گناوه در زميني به مساحت 600 متر مربع و در دو طبقه با اعتبار  40 ميليارد ريال كلنگ زني كرد.

خير نيك انديش پروين عبودي گفت : من و همسرم تصميم گرفتيم در عرصه تعليم و تربيت خدمتي به ديار خود گناوه كرده باشيم و با احداث مدرسه باران بتوانيم به فرزندان اين ديار خدمتي ماندگارارئه دهيم.

فرماندار گناوه گفت :گناوه هميشه پيش گام عرصه خيري بوده و با همت همين خيرين در گناوه مدرسه فرسوده نداريم و بيشتر  مدارس در گناوه نوساز مي باشند.

غلامرضا مهرجو افزود : مدیریت آموزش و پرورش و مجمع خيرين مدرسه ساز استان بوشهر در زمینه جلب و جذب خیران و تامین تجهیزات و منابع دولتی برای توسعه فضاهای آموزشی تلاش و زحمات زیادی کشیدند که جای تقدیر دارد.

فرماندار گناوه اضافه كرد : در توزیع امکانات و تجهیزات آموزشی و وسایل سرمایشی همه نقاط شهرستان عدالت رعایت شده و اميد واريم  خیران علاوه بر عرصه مدرسه سازی در عرصه های دیگر از جمله بهداشت و درمان گام های بیشتری بردارند.

امام جمعه شهرستان گناوه حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی گفت : اگر تاریخ پرافتخار این شهرستان را ورق بزنیم، انسان های ارزشمند، فرهیخته و دلسوزی در آن وجود داشته و دارد که مال و اموال خودرا صرف پیشرفت و توسعه تعالی فرهنگ کردند.

اسكندر احمدي مدير آموزش و پرورش شهرستان گناوه گفت : همزمان با كلنگ زني مدرسه باران 4 پروژه خير ساز در گناوه در حال احداث است ،كه اكثر خيرين اين پروژه ها بانوان نيك انديش ميباشند .

 

روابط عمومي اداره كل نوسازي توسعه و تجهيز مدارس استان بوشهر

  

Leave your comment

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اطلاعات تماس

  • آدرس: بندر بوشهر، ميدان رئيسعلي دلواری، ابتدای بلوار شهيد چمران
  • تلفن تماس:33324939-33324505(077)
  • نمابر:33324504(077)
  • دفتر مدیر کل:33326470(077)
  • کد پستی:96714-75158
  • پست الکترونیک: info@nosazibu.ir
  • تارنما: www.nosazibu.ir
آخرین بروزرسانی: پنجشنبه, ۲۷ مرداد ۱۴۰۱


آدرس ما بر روی نقشه

آمار بازدید

مجموع بازدید کنندگان
3764
صفحات بازدید شده
408713
صفحات بازدید شده امروز
200
بازدید کنندگان امروز
29
صفحه منتخب امروز
بازدید از صفحات دیروز
1211
بازدیدکنندگان دیروز
67
بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…