به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر ابراهیم احمدی مدیرکل نوسازی مدارس استان بوشهر صبح امروز طی مراسمی از واحد روابط عمومی این اداره و سایر همکاران در واحدهای دیگر که در مدت ایام الله دهه فجر و برگزاری مراسمات همکاری کردند تقدیر و تشکر کرد. 

  وی وحدت و همبستگی را از مهمترین عوامل موفقیت یک مجموعه دانست و عنوان کرد: قطعا یک نفر به تنهایی نمی‌تواند به همه امور رسیدگی کند و تک‌تک کارمندان مجموعه نوسازی مدارس بوشهر در این ایام ثابت کردند که فراتر از شرح وظایفشان پای‌کار اهداف این نظام و این اداره هستند. 

 مهدی نصوری معاون اداری و مالی اداره کل نوسازی بوشهر نیز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر از کارکنان این اداره بر مشارکت حداکثری در انتخابات پیش‌رو تأکید کرد.

پایان خبر/

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر ابراهیم احمدی در هشتمین روز از دهه مبارک فجر و در آیین افتتاح پروژه‌های این اداره کل در شهرستان کنگان اظهار داشت: ۲۳ فضای آموزشی و ورزشی در این دهه مبارک تحویل مردم شریف استان بوشهر می‌شود که سهم این پروژه‌ها در شهرستان کنگان ۴ باب مدرسه است. 

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر افزود: امروز مدرسه شهید نجات الهی شهر کنگان به تعداد ۱۲ کلاس درس و اعتبار ۲۵ میلیارد تومان و هنرستان شهید سمعتی واقع در شهرک معلم برای کسب مهارت‌های فنی و در راستای ارتقاء عملکرد صنایع پیرامونی شهر کنگان افتتاح شد. 

احمدی در خصوص دو پروژه افتتاحی دیگر در این شهرستان عنوان کرد: مدرسه ۱۲ فروردین شهر شیرینو با یک زمین چمن مصنوعی و اعتبار بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان و تعداد ۹ کلاس درس و دبستان وحدت چاه مجنون از توابع شهرستان کنگان با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان و ۶ کلاس درس به جهت کاهش تراکم فضای آموزشی در این محل احداث شده که تقدیم دانش آموزان این دیار می‌شود.

پایان خبر/


به گزارش روابط عمومی اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر، ابراهیم رضائی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی امروز در آیین افتتاح مدارس یک کلاسه نبوت روستای جره و یک کلاسه جوادالائمه روستای منصور‌آباد شهرستان دشتستان اظهار کرد: در دشتستان بیش از ۵۰۰ کلاس درس تخریبی وجود دارد که جهت‌گیری‌ها باید برای بازسازی این موارد باشد.

وی افزود: ما با افتخار تمرکز خود را برای بخش و شهر سعدآباد قرار دادیم تا شکافی که سال‌ها ایجاد شده بود برطرف شود. 

رضائی با تشکر از اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر عنوان کرد: کارهای خوبی در این سال‌ها انجام گرفته که با پای کار آمدن مجموعه مدیریت اجرائی شهرستان در کنار اداره‌کل نوسازی، وضعیت بهتر خواهد شد.

نماینده مردم دشتستان گفت: امیدواریم در آینده نزدیک، جشن افتتاح همه مدارس موردنیاز در بخش سعدآباد را بگیریم و چهره محرومیت از حوزه آموزش شهر سعدآباد برداشته شود.

ابراهیم احمدی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر نیز در مراسم آغاز عملیات اجرائی مدرسه ۶ کلاسه علی‌ابن ابیطالب (ع) در شهر سعدآباد اظهار کرد: این پروژه با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان و ۵۲۰ مترمربع زیربنا، قرار است در مدت ۱۸ ماه ساخته و آماده بهره‌برداری شود.

پایان خبر/

جان دوباره به ورزش خورموج

 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر، ابراهیم احمدی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان صبح امروز در آیین افتتاح چمن مصنوعی شهر خورموج اظهار کرد: این مجموعه ورزشی به صورت چمن طبیعی حدود ۱۰ سال به دلیل شرایط بد آب و هوایی از بین رفته و بلااستفاده رها شده بود. 

وی افزود: این پروژه با ٨۴٠٠ مترمربع مساحت و اعتبار ٧ میلیارد تومان با اعتباراتی که از محل مسئولیت اجتماعی نفت و اعتبارات ملی در سفر نخست ریاست جمهوری پیش‌بینی شده بود و به همت همکاران اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر، در کمتر از یک سال طراحی، نظارت و اجرا شده و در ششمین روز از دهه مبارک فجر به بهره‌برداری رسید.

پایان خبر/

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم،تحقیقات و فناوری، احمد محمدی‌زاده استاندار، غلامحسین کرمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهرستانی مدرسه ۶ کلاسه امام صادق (ع) روستای پهلوانکشی با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان و مدرسه تک کلاسه شهید حسن جمالی روستای خیاری با اعتبار ۲ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

پایان خبر/

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر، ابراهیم احمدی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان صبح امروز در آیین افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه کوثر جم که با حضور استاندار انجام شد اظهار کرد: این مدرسه با زیربنای ١٨٠٠ مترمربع از جمله پروژه‌هایی بود که نیمه تمام رها شده بود و اتمام آن با اعتبارات ملی و استانی زمان بیشتری می‌برد اما با پیگیری‌های نماینده چهار شهرستان جنوبی طی دو مرحله در سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ از محل مسئولیت‌های اجتماعی نفت تامین اعتبار شده و در اداره‌کل نوسازی مدارس استان بوشهر در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام رسید.  

وی افزود: همزمان با افتتاح این مدرسه، مدرسه ۶ کلاسه خیرساز بهرنگ امیرزاده با زیربنای ۸۵۰ مترمربع و اعتبار ١١ میلیارد تومان و مدرسه ۶ کلاسه روستای چاهه جم با زیربنای ۱۲۰۰ متر مربع و اعتبار  ١٨ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

پایان خبر/

اطلاعات تماس

  • آدرس: بندر بوشهر، ميدان رئيسعلي دلواری، ابتدای بلوار شهيد چمران
  • تلفن تماس:33324939-33324505(077)
  • نمابر:33324504(077)
  • دفتر مدیر کل:33326470(077)
  • کد پستی:96714-75158
  • پست الکترونیک: info@nosazibu.ir
  • تارنما: www.nosazibu.ir
آخرین بروزرسانی: پنجشنبه, ۱۰ اسفند ۱۴۰۲


آدرس ما بر روی نقشه

آمار بازدید

مجموع بازدید کنندگان
22025
صفحات بازدید شده
505462
صفحات بازدید شده امروز
2220
بازدید کنندگان امروز
152
صفحه منتخب امروز
بازدید از صفحات دیروز
793
بازدیدکنندگان دیروز
197
بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…