✅نقاشی بکشید/عکس بفرستید

✅جایزه بگیریدویژه دانش آموزان وخانواده ها

پویش ملی صحن حرم مدرسه ام، با هدف مشارکت در تکمیل ۸ مدرسه استثنایی کشور در دو بخش نقاشی دانش آموزی با موضوع امام رضا و مدرسه ،بخش عکس خانوادگی با موضوع خواهر و برادر ،برگزار می گردد. جهت كسب اطلاعات بیشتر و همچنين ارسال نقاشی و عکس های خود مي توانيد به سایت آجر به آجر www.ajorBajor.ir مراجعه و نقاشي و عكس هاي خود را بارگذاری نماييد و از جوایز متنوع آن بهره مند گردید. 


✅مشارکت در مدرسه سازی حتی با اهدای هزینه یک آجر

 

قابل توجه كليه پيمانكاران گرامي ؛

اداره كل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان بوشهر به منظور ساخت و تجهيز مدارس خود در نقاط مختلف استان بوشهر از كليه پيمانكاران واجد شرايط ، داراي گواهي صلاحيت پيمانكاري و صلاحيت ايمني دعوت مي نمايد تا در مناقصات اين اداره كل شركت نمايند .

پيمانكاران محترم مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن: 33324505 داخلي 220 تماس حاصل نمايند و يا به صورت حضوري به نشاني ؛ خيابان چمران ، اداره كل نوسازي، توسعه و تجهيزمدارس استان بوشهر ، واحد امور قرارداد ها مراجعه نمايند .

اولين رويداد مدارس آينده

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان بوشهر و به نقل از سازمان نوسازی مدارس کشور، در راستای اجرایی نمودن شعار سال ۱۴۰۱ (تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین) و بر مبنای اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه زیرنظام « تأمین فضا، تجهیزات و فناوری»، سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در نظر دارند « اولین رویداد ملی مدارس آینده» با محوریت نقش فناوریهای نو در فضاهای آموزشی، تربیتی و ورزشی را در تیر ماه سال جاری برگزار نمایند.

این رویداد در دو بخش «محیط کالبدی فضاهای آموزشی» و «تجهیزات و فناوری‌­های آموزشی(نرم افزار / سخت افزار) در مدارس آینده» و با مشارکت شرکت­‌ها و موسسات دانش ­بنیان، شرکت‌­های مهندسین مشاور، محققان و صاحبان ایده و مراکز تحقیقاتی/ آموزشی و با هدف شناسایی فناوری و دانش روز ساخت فضاهای آموزشی و در جهت حمایت از طرح های برگزیده و اجرای طرح های منتخب رویداد در مدارس صورت خواهد پذیرفت. هر کدام از شرکت کنندگان می‌­توانند در محورهای هفت­گانه که در فراخوان رویداد ذکر شده است، بدون محدودیت در تعداد محورهای انتخابی شرکت کنند.

بدین منظور صاحبنظران، اساتید، شرکتها و موسسات دانش بنیان فعال می توانند ایده ها و دستاوردهای خود را در زمینه های کاربرد فناوری روز در ارتقای کیفیت فضاهای آموزشی و کمک آموزشی به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.
گفتنی است ثبت نام و شرکت در این رویداد، به صورت اینترنتی و با تکمیل فرم ثبت نام تا پايان مردادماه سال 1401 و از طریق مراجعه به پرتال سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به آدرس https://dres.ir و و همچنين تارنماي رويداد به نشاني https://future.dres.ir  انجام می شود.

 

با عرض سلام و احترام خدمت مردم شريف استان بوشهر و  نيك انديشان ارجمند ، خيرين بزرگوار 

 

 مجمع خيرين مدرسه ساز استان بوشهر در نظر دارد با مشاركت نيك انديشان و خيرين ارجمند ، براي دانش آموزان اتيسمي ( داراي اختلال عصبی ، رشدی ) استان بوشهر ، در مدرسه نسیم بوشهر ۳ کلاس درس احداث نمايد . لذا از كليه خيرين و علاقه مندان به مشاركت در اين امر خير ، مي توانند مشاركت ارزشمند و ماندگار خود را جهت ساخت اين بناي خير ، به شماره كارت 6104337770126298 و يا به حساب جاري جام 40563627 به شماره شبا IR230120000000000040563627 نزد بانك ملت به نام مجمع خيرين مدرسه ساز استان بوشهر واريز فرمايند .

 مجمع خيرين مدرسه ساز استان بوشهر
تلفن ‏‪077 3334 2266‬‏

 

اتیسم چیست ؟

اتیسم یک اختلال عصبی ، رشدی است كه بخش‌های مختلف مغز فرد در همکاری با یکدیگر اعضای بدن دچار مشکل می‌نماید . اتیسم در سه سال اول زندگی بروز می‌کند . شاخصه‌ی اصلی آن نقص در ارتباط و تعاملات اجتماعی و بروز رفتارهای کلیشه‌ای وحرکتی می‌باشد. و درمان دارویی قطعی نیز ندارد، اما با توانبخشی می‌تواند مهارت کسب کرده و زندگی مستقلی داشته باشند .
شرایط اين افراد از شدید تا خفیف متغیر است و به صورت‌های متفاوت در رفتارهای فرد نمایان می‌شود. بعضی از افراد دارای اتیسم، مشکلات همراه دیگری نیز از جمله کم‌توانی ذهنی، اختلال یکپارچگی حسی، اختلال بیش‌فعالی و نقص توجه، صرع و مشکلات گوارشی دارند . از دیگر مشکلات آنها ، اختلال جدی در برقراری ارتباط است. افراد دارای اتیسم در گفتار و ارتباط مشکل دارند. کودکان دارای اتیسم نمی‌توانند برای اهداف اجتماعی از زبان استفاده کنند . نیمی از افراد دارای اتیسم هرگز از زبان و گفتار جهت ارتباط استفاده نمی‌کنند . درک زبانی در کودکان دارای اتیسم اغلب با تأخیر همراه است و بیشتر این کودکان حتی قادر نیستند که یک سوال بسیار ساده و روشن را پاسخ دهند . این افراد نیازمند سطوح حمایتی مختلفی هستند

مسابقات ورزشي فوتبال دستي تيمي و تيراندازي با تفنگ بادي ويژه ماه مبارك رمضان

با عرض سلام وقبولي طاعات وعبادات همکاران گرامی

پیرو اخذ مجوز شماره۲۵۲ تاریخ15/01/1401 از معاونت محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی نوسازي مدارس استان بوشهر، به استحضار مي رساند کمیته ورزش این اداره کل قصد دارد به مناسب ماه مبارک رمضان مسابقات فوتبال دستی تیمی و تیراندازی با تفنگ بادی ويژه كاركنان اين اداره كل را برگزار نمايد.لذا ازعلاقه مندان دعوت میگردد برای شرکت در این مسابقات تا تاریخ 17/01/1401 با آقای مهندس ذکاوت هماهنگ نمايند.اين دوره ازمسابقات از تاريخ شنبه 20/01/1401 و در ساعات اداری برگزار خواهد گرديد.

ضمناَ جوایزنفرات برتر هر رشته از این دوره مسابقات به شرح ذيل خواهد بود:

۱- مقام اول بن خرید ورزشی به مبلغ 2000000 ريال

۲- مقام دوم بن خرید ورزشی به مبلغ 1500000 ريال

۳- مقام سوم بن خرید ورزشی به مبلغ 1000000 ريال

 مسابقه سراسري كتابخواني نماز ويژه ماه مبارك رمضان

 

ضمن عرض سلام و قبولي طاعات وعبادات همكاران گرامي در ماه مبارك رمضان ؛

به استحضار مي رساند در راستاي بهره گيري از ظرفيت عظيم معنوي ماه مبارك رمضان و همچنين اجراي برنامه هاي فرهنگي و تبليغي مصوب دستگاه هاي اجرايي (برگزاري مسابقه كتابخواني نماز ) و نيزدر استمرار سلسله مسابقات سراسري كتابخواني نماز ، بدينوسيله دومين مسابقه سراسري كتابخواني نماز با عنوان " نماز در سيره و سخن امام علي (ع) " با ملاحظه موارد ذيل الذكراز تاريخ 20 فروردين ماه تا پايان ارديبهشت ماه 1401 همزمان در تمامي استان هاي كشور برگزار خواهد شد.

شرايط شركت درمسابقه:

* كاركنان دستگاه ها، خانواده، و فرزندان 18سال و بالا ترآنان ميتوانند در اين مسابقه شركت نمايند.

* منبع مطالعاتي مسابقه كتاب " نماز در سيره و سخن امام علي (ع) " تأليف آقاي خدابخش كرميان و انتشارات ستاد اقامه نمازتعيين گرديده است.

* دستگاه ها مي توانند كتاب مسابقه را در قالب فيزيكي يا فايل الكترونيكي به روش هاي زير دريافت كنند:

* دريافت نسخه الكترونيك (PDF ) با 80% تخفيف به قيمت 110000 ريال از نشاني  ketab.namaz.ir

* دريافت نسخته فيزيكي با 50% تخفيف به قيمت 270000 ريال از فروشگاه هاي ستاد اقامه نماز در سراسر كشور و يا ازنشاني namazstore.ir

* مهلت مطالعه كتاب و شركت در آزمون از تاريخ 20 فروردين ماه لغايت 31 ارديبهشت ماه 1401 و آزمون مجازي آن از طريق سامانه محراب به نشاني  mehr.namaz.ir خواهد بود.

نتايج مسابقه در تاريخ 21 خرداد ماه مصادف با ميلاد باسعادت حضرت علي بن موسي الرضا از طريق پايگاه اطلاع رساني ستاد اقامه نماز به نشاني namaz.ir  اعلام خواهد شد.

ضمنا همكاراني كه در اين مسابقه ثبت نام و شركت نمودند نام خود را  به روابط عمومي نوسازي مدارس استان بوشهر نيز اعلام نمايند.

لينك هاي مورد استفاده جهت شركت در اين مسابقه:

دريافت نسخه الكترونيك كتاب  ketab.namaz.ir

دريافت نسخته فيزيكي   namazstore.ir

آزمون مجازي     mehr.namaz.ir

اعلام نتايج    namaz.ir  

اطلاعات تماس

  • آدرس: بندر بوشهر، ميدان رئيسعلي دلواری، ابتدای بلوار شهيد چمران
  • تلفن تماس:33324939-33324505(077)
  • نمابر:33324504(077)
  • دفتر مدیر کل:33326470(077)
  • کد پستی:96714-75158
  • پست الکترونیک: info@nosazibu.ir
  • تارنما: www.nosazibu.ir
آخرین بروزرسانی: پنجشنبه, ۲۷ مرداد ۱۴۰۱


آدرس ما بر روی نقشه

آمار بازدید

مجموع بازدید کنندگان
3764
صفحات بازدید شده
408552
صفحات بازدید شده امروز
39
بازدید کنندگان امروز
18
صفحه منتخب امروز
بازدید از صفحات دیروز
1211
بازدیدکنندگان دیروز
67
بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…