مدیر سایت

مدیر سایت

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر در جلسه با احمد لطفی فرماندار تنگستان گفت : درحال حاضر دغدغه و نگرانی ما که از سوی همکاران آموزش و پرورش به ما منتقل شده است برای خرید وسایل سرمایشی است که مبلغ 200میلیار ریال اعتبار را جذب کرده ایم.

بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر ، ابراهیم احمدی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر در دیدار با فرماندارشهرستان تنگستان گفت : با توجه به نامطلوب بودن وضعیت مدرسه های استان در بحث تجهیزات سرمایشی  و گرمایشی برای امسال برنامه ای داریم تا همکاران آموزش و پرورش  اولویت های خود در بخش احداث و نوسازی و هم در نیازمندی های تجهیزاتی خود را مشخص کنند،هرچند که دراین مدت هم با رایزنی های انجام گرفته اعتبارات خوبی جذب شده و با استاندار محترم هم در این زمینه صحبت شده است.

وی بیان داشت: برای وسایل سرمایشی از شمال تا جنوب استان دغدغه جدی هست که هم اکنون در گیرآن هستند و گاهی همکاران از آموزش و پرورش می آیند و نگران تعمیرات و تجهیزات مدارس هستند و به همین علت حتا دیگر مجالی پیدا نمی کنند تا برای نرم افزار های کار فکر کنند و همین باعث می شود که فکر مدیران بیشتر به فکر سخت افزارها باشد تا نرم افزار های کار ، به همین علت نرم افزارکار را فراموش کرده ایم و برنامه است که انشاا... در اداره کل نوسازی مدارس این دغدغه را از روی دوش همکاران در آموزش و پرورش برداریم و با اولیت بندی و ارائه نیاز ها از سوی آموزش و پرورش پیگیری های آن را ما انجام دهیم و آن ها متمرکز برکار های نرم افزاری خود شوند و درحال حاضر در بخش وسایل سرمایشی نقطه ی خوبی را دیده ایم.

مدیرکل نوسازی مدارس استان بوشهر در ادامه گفت: درحال حاضر دغدغه و نگرانی ما که از سوی همکاران آموزش و پرورش به ما منتقل شده است برای خرید وسایل سرمایشی هست که مبلغ 200میلیار ریال اعتبار را جذب کرده ایم .اما برای خرید دستگاه های سرمایشی باید از نوع ایرانی خرید کرد که بااین مبلغ و تعداد تولیدکنندگان داخلی نیز نمی توانند تا پایان سال مالی تعداد بیش از 1400کولر برای ما تأمین کنند و متأسفانه تا کنون 4 مناققصه برگزار گردیده است که مورد استقبال قرار نگرفته و شرکتی در این زمینه پای کار نیامده است و امیدواریم که با هماهنگی و تعامل با دیوان محاسبات و سازمان بازرسی بتوانیم راهکاری برای این موضوع پیدا کنیم چرا که قیمت و تضمین کیفیت دستگاه ها برای ما بسیارحائز اهمیت می باشد و در غیر این صورت با همکاری و تعامل با دستگاهی بازرسی و دیوان محاسبات محاسبات بتوانیم این مشکل را برای مدارس حل نمائیم و امیدواریم در بحث دستگاه های سرمایشی اعتباری که جذب شده و تلاشی که صورت گرفته است با این وضعیت این اعتبار برگشت نخورد.

ابراهیم احمدی افزود: در مورد تجهیزات مدارس نیز مبلغ 150 میلیارد ریال در اختیار داریم که مناقصات آن برگزار گردیده است و خرید های آن در حال انجام است و اگر همکاران ما در آموزش وپرورش اولویت های ساخت و تجهیزات مدارس خود را به ما ارائه کنند تا بر اساس تجهیزاتی که بدست ما می رسد و براساس سرانه دانش آموزان در شهرستان ها توزیع و تقسیم نمائیم.

همچنین وی در مورد نبود نمازخانه در بعضی از مدارس تاکید نمود : در خصوص نماز خانه ها، در طرح های جدید حتما باید نمازخانه لحاظ شود حتا اگر مدرسه ای یک کلاسه باشد باید فضایی برای نمازخانه در طراحی و احداث آن دیده شود.

 این جلسه در فرمانداری تنگستان و با حضور حبیب پهلوزاده امام جمعه شهر اهرم و معاون عمرانی فرمانداری تنگستان و مدیر آموزش و پرورش شهرستان تنگستان روح الله غلامیان برگزار شد و هریک نظرات و دیدگاه های خود را در مورد مشکلات مدارس شهرستان بیان نمودند.

احداث مدرسه 6كلاسه شهداي بانك كشاورزي شهر بادوله شهرستان دشتي آغاز گرديد.

بنا به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان بوشهر،  آيين كلنگ زني مدرسه شهداي بانك كشاورزي با حضور غلامحسين كرمي نماينده مردم دشتي و تنگستان در مجلس شوراي اسلامي و ابراهيم احمدي  مديركل نوسازي ، توسعه و تجهيز مدارس استان بوشهر و ديگر مسئولين استاني در شهر بادوله از توابع بخش كاكي در شهرستان دشتي استان بوشه برگزار گرديد. 

 دراين مراسم ابراهيم احمدي مديركل نوسازي مدارس استان بوشهر بيان داشت ؛ اين مدرسه خير ساز در 6 كلاس و با زير بناي 880متر مربع و اعتبار70 ميليارد ريال با مشاركت بانك كشاورزي در 12 ماه ساخته خواهد شد كه طراحي ، اجرا و تجهيز آن بر عهده اداره كل نوسازي مدارس استان بوشهر خواهد بود.

 

طي مراسمي احداث مدرسه 6 كلاسه روستاي اولي شمالي در شهرستان دير آغاز گرديد .

بنا به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان بوشهر ، طي مراسمي با حضور ابراهيم احمدي مديركل نوسازي ،توسعه و تجهيز مدارس استان بوشهرو احمدي نماينده شركت پتروشيمي كاوه، عمليات اجرايي مدرسه خيَر ساز روستاي اولي شمالي از توابع بخش مرکزی شهرستان دیر استان بوشهر آغاز گرديد.

ابراهيم احمدي مديركل نوسازي مدارس استان بوشهر در آيين كلنگ زني اين مدرسه بيان داشت؛ اين مدرسه با 6 كلاس و زيربناي 920متر مربع و با اعتباري معادل 70 ميليارد ريال ريال با مشاركت شركت پتروشيمي كاوه احداث خواهد شد كه طراحي نظارت و اجراي آن با اداره كل نوسازي ، توسعه و تجهيز مدارس استان بوشهر خواهد بود .

اين مراسم در صبح روز پنجشنبه با حضو مردم روستاي اولي شمالي و ديگر مسئولين استاني برگزار گرديد .

 

 

 معاون توسعه مديريت و پشتيباني اداره كل نوسازي مدارس استان بوشهر از اختصاص بيش از 75 ميليارد ريال تجهيزات آموزشي به مدارس كار دانش و فني حرفه اي استان بوشهر خبر داد.
بنا به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان بوشهر، عيسي نوشادي معاون توسعه مديريت و پشتيباني اداره كل نوسازي مدارس استان بوشهر در اين خصوص بيان داشت: از سال مالي 1400 تا كنون بيش از 75 ميليارد ريال براي تجهيزات آموزشي هنرستان هاي  استان بوشهر اقدام گرديده است كه تا كنون توانسته ايم با توجه به درخواست ها و تهيه انواع اقلام مورد نياز نظير ؛چرخ خباطي، انواع موتور جوش و سنگ فرز، تابلو هاي برق مدارفرمان و تابلو برق هاي آموزشي آيفون هاي صوتي و تصويري ،تابلو هاي آموزشي سوخت رساني خودرو پژو405، موتور و گيربكس خودرو پژو405 و موتور وگيربكس هاي روشن شو پرايد ،دستگاه برش cnc در رشته هاي مختلف نظير خياطي،جوشكاري ، ساخت و توليد، برق الكترونيك و مكانيك خودرو در اختيار آموزش و پروش شهرستان هاي مورد نظر قرار دهيم كه اين روند نيز همچنان ادامه خواهد داشت تا در هنرستان هاي كاردانش و فني حرفه اي دانش آموزان بتوانند از امكانات و وسائل تجهيزات آموزشي به روز استفاده و بهره كافي را ببرند.

 

 

 

صفحه1 از28

اطلاعات تماس

  • آدرس: بندر بوشهر، ميدان رئيسعلي دلواری، ابتدای بلوار شهيد چمران
  • تلفن تماس:33324939-33324505(077)
  • نمابر:33324504(077)
  • دفتر مدیر کل:33326470(077)
  • کد پستی:96714-75158
  • پست الکترونیک: info@nosazibu.ir
  • تارنما: www.nosazibu.ir
آخرین بروزرسانی: پنجشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱


آدرس ما بر روی نقشه

آمار بازدید

مجموع بازدید کنندگان
2100
صفحات بازدید شده
187747
صفحات بازدید شده امروز
1064
بازدید کنندگان امروز
70
صفحه منتخب امروز
بازدید از صفحات دیروز
1520
بازدیدکنندگان دیروز
85
بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…