موارد پالایش شده بر اساس تاریخ: ارديبهشت 1401

با حضورغلامحسين كرمي نماينده مجلس شوراي اسلامي در اداره كل نوسازي مدارس استان بوشهر مشكلات مدارس دردست احداث شهرستان هاي دشتي و تنگستان بررسي شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر، غلامحسين كرمي نماينده مردم دشتي و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهيز مدارس استان بوشهر از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

در اين ديدار غلامحسين كرمي ضمن تاكيد بر سرعت بخشي بر نوسازي مدارس بيان داشت: با وجود مدارس تخريبي درشهر و روستا هاي حوزه دشتي وت نگستان نيازمند سرعت بخشي بيشتر در نوسازي مدارس اين مناطق مي باشيم و درحال حاضر مبلغ 58ميليارد و 500ميليون ريال كمك از سوي وزارت نفت براي اين دو شهرستان جذب گرديده است .

نماينده مردم دشتي و تنگستان در اين ديدار گفت : با توجه به تخصيص يافتن اعتبارات موردنظر جهت مدارس نيازمند به نوسازي، هرچه سريعتر مناقصات آن برگزار و احداث آن آغاز گردد و فضاهاي آموزشي با پيشرفت فيزيكي بالا نيز با تأمين اعتبارات آن تا هفته دولت تكميل و مورد بهره برداري قرار گيرند.

همچنين ايشان ابراز اميدواري كردند: با همفكري و همراهي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان بتوانيم اعتبارات بيشتري جهت نوسازي مدارس نيازمند تخصيص داده و مشكلات ديگر مدارس را رفع نماييم .

 دراين ديدار ابراهيم احمدي مديركل، داريوش كوثري معاون فني و اجرايي، عيسي نوشادي معاون توسعه مديريت وپشتيباني و مهدي استوار سر ناظر منطقه دشتي و تنگستان ، هر كدام با ارائه توضيحاتي در مورد مشكلات و پروژه هاي دردست اقدام گزارشات خود را ارائه نمودند و تصميمات لازم در خصوص آن اتخاذ شد.

منتشرشده در خبر ها

 

با حضور كريم عظيميان خيّر مدرسه ساز، امضاي توافق نامه ساخت مدرسه زنده نام محمد جواد عظيميان در شهر خورموج منعقد گرديد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي ،‌توسعه و تجهيز مدارس استان بوشهر : با حضور خير نيك انديش كريم عظيميان و ابراهيم احمدي مديركل نوسازي مدارس استان بوشهر ، حسن رفعت آزاد معاون امور مشاركت هاي مردمي توافق نامه ساخت مدرسه 12 كلاسه زنده نام محمد جواد عظيميان، به امضاء طرفین رسید. اين مدرسه  با تعداد 12 كلاس و با اعتبار 80 ميليارد ريال و زيربناي 1100 مترمربع در شهر خورموج احداث خواهد شد .

 

كريم عظيميان درمورد هدف خود از احداث اين مدرسه گفت : با توجه به دغدغه اي كه براي آينده كشورم دارم تنها راه برون رفت از مشكلات و بهبودي كشور را نوسازي مدارس مي دانم و بر اين باورم هركشوري از راه توسعه مدارس به تعالي و توسعه خواهد رسيد. بنابراين هرچند قدمي اندك برداشته ايم تا از مدارس شهر خورموج را نوسازي كنيم و محيطي سالم، ايمن و نشاط آور را براي دانش آموزان فراهم كنيم چراكه دانش آموزاني كه در آنجا تحصيل مي كنند آيندگان اين كشور هستند و اميدوارم گامي كوچك دربهبودي شرايط كشور برداريم.

ابراهيم احمدي مديركل نوسازي توسعه و تجهيز مدارس استان بوشهر نيز گفت : خيرين بزرگواري كه مدرسه سازي مي كنند شيريني كارشان را مي چشند و از خداوند توفيق شما را خواستارم و در اين مسير در هرجاي كار نيازمند كمك و ياري ما باشيد و در مسائل طراحي ، نظارت و اجرا ما در كنار شما خواهيم بود و اميدواريم كه بزودي شاهد افتتاح اين مدرسه باشيم .

منتشرشده در خبر ها

همزمان با سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر 14 پروژه فضای آموزشی و پرورشی مدارس استان بوشهر با حضور احمد محمدی زاده استاندار بوشهر آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر، همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در صبح امروز با حضور احمد محمدی زاده استاندار بوشهر و دیگر مسئولان استانی مراسم عملیات احداث و تکمیل 14 پروژه فضای آموزشی و پرورشی با اعتبار بیش از 752 میلیارد ریال در استان بوشهر آغاز گردید.

احمد محمدی زاده استاندار بوشهر در این مراسم گفت : من فکر می کنم در این جلسه ی بی ریای ما روح شهدا ی سوم خرداد ، شهدای آزاد سازی خرمشهر حاکم است ، همه چیز را می بینم که درست پیش می رود و نشانه آن این است که در چارچوب فضای فکری آن شهداء پیش می رویم، از برادران عزیزم در نوسازی مدارس و مجمع خیرین مدرسه ساز تشکر می کنم که همزمان با تکمیل واحد های در دست احداث، عملیات 14 فضای آموزشی و پرورشی و ورزشی را امروز آغاز می کنند که از این 14 مورد، 7مورد احداثی و 7مورد دیگر تکمیلی می باشد و همزمان تجهیز مدارس را نیز انجام می دهند که این نشان می دهد مجموعه نوسازی مدارس و مجمع خیرین یک عملیات خوب و  انقلابی و مدیریت شده را پیش می برند. من از تک تک این برادران عزیزم، کارکنان و مدیران و معاونین و مسئولین و جناب آقای احمدی مدیرکل نوسازی مدارس استان بوشهر سپاسگزارم و امیدوارم انشاا.. با همین حرکت جمعی که شروع نموده اید وتلاشی جمعی که انجام می دهید، وحدت و یک پارچگی که دارید و کارتان را برای خدا انجام می دهید خداوند راه ها برای شما بازکند و کارهایتان انشاا.. با موفقیت به سرانجام برسد.

 

ابراهیم احمدی مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر نیز در این مراسم گفت : در سوم خرداد مصادف با سالروز حماسه غرور آفرین آزاد سازی خرمشهر 14پروژه آموزشی، پرورشی و ورزشی را با مبلغ اعتباری بالغ بر 752 میلیارد ریال و سطح زیر بنای 17528 مترمربع  را در دستور کار داریم و من در اینجا قول می دهم به استاندار و دیگر مسئولینی که حضور دارند، دوستان نوسازی مدارس تمام همت خودشان را بر این بسته اند که فضای فیزیکی و تجهیزاتی که در این مدارس نیاز هست برطرف گردد وانشاا... تا اول مهر ماه 7کاروان تجهیزات مدارس خواهیم داشت و تاکنون 2 کاروان تجهیزات مدارس هنرستان های استان را ارسال کرده ایم و مابقی کاروان ها که شامل تجهیزات سرمایشی و میز و صندلی می باشد و دیگر اقلام مورد نیاز هنرستان ها و مدارس ، تا قبلا ازمهر ماه در اختیار آموزش و پرورش شهرهای مختلف استان قرار خواهد گرفت.

با احداث و تکمیل این 14 پروژه در 9 شهر استان، تعداد 104 کلاس درس با زیربنای 17528 مترمربع و 10270 مترمربع محوطه سازی و 1085متر دیوار کشی به فضاهای آموزشی استان افزوده و به منظور استفاده دانش آموزان در اختیار آموزش وپرورش استان بوشهر قرار خواهد گرفت .

 

منتشرشده در خبر ها

مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر در جلسه با احمد لطفی فرماندار تنگستان گفت : درحال حاضر دغدغه و نگرانی ما که از سوی همکاران آموزش و پرورش به ما منتقل شده است برای خرید وسایل سرمایشی است که مبلغ 200میلیار ریال اعتبار را جذب کرده ایم.

بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر ، ابراهیم احمدی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر در دیدار با فرماندارشهرستان تنگستان گفت : با توجه به نامطلوب بودن وضعیت مدرسه های استان در بحث تجهیزات سرمایشی  و گرمایشی برای امسال برنامه ای داریم تا همکاران آموزش و پرورش  اولویت های خود در بخش احداث و نوسازی و هم در نیازمندی های تجهیزاتی خود را مشخص کنند،هرچند که دراین مدت هم با رایزنی های انجام گرفته اعتبارات خوبی جذب شده و با استاندار محترم هم در این زمینه صحبت شده است.

وی بیان داشت: برای وسایل سرمایشی از شمال تا جنوب استان دغدغه جدی هست که هم اکنون در گیرآن هستند و گاهی همکاران از آموزش و پرورش می آیند و نگران تعمیرات و تجهیزات مدارس هستند و به همین علت حتا دیگر مجالی پیدا نمی کنند تا برای نرم افزار های کار فکر کنند و همین باعث می شود که فکر مدیران بیشتر به فکر سخت افزارها باشد تا نرم افزار های کار ، به همین علت نرم افزارکار را فراموش کرده ایم و برنامه است که انشاا... در اداره کل نوسازی مدارس این دغدغه را از روی دوش همکاران در آموزش و پرورش برداریم و با اولیت بندی و ارائه نیاز ها از سوی آموزش و پرورش پیگیری های آن را ما انجام دهیم و آن ها متمرکز برکار های نرم افزاری خود شوند و درحال حاضر در بخش وسایل سرمایشی نقطه ی خوبی را دیده ایم.

مدیرکل نوسازی مدارس استان بوشهر در ادامه گفت: درحال حاضر دغدغه و نگرانی ما که از سوی همکاران آموزش و پرورش به ما منتقل شده است برای خرید وسایل سرمایشی هست که مبلغ 200میلیار ریال اعتبار را جذب کرده ایم .اما برای خرید دستگاه های سرمایشی باید از نوع ایرانی خرید کرد که بااین مبلغ و تعداد تولیدکنندگان داخلی نیز نمی توانند تا پایان سال مالی تعداد بیش از 1400کولر برای ما تأمین کنند و متأسفانه تا کنون 4 مناققصه برگزار گردیده است که مورد استقبال قرار نگرفته و شرکتی در این زمینه پای کار نیامده است و امیدواریم که با هماهنگی و تعامل با دیوان محاسبات و سازمان بازرسی بتوانیم راهکاری برای این موضوع پیدا کنیم چرا که قیمت و تضمین کیفیت دستگاه ها برای ما بسیارحائز اهمیت می باشد و در غیر این صورت با همکاری و تعامل با دستگاهی بازرسی و دیوان محاسبات محاسبات بتوانیم این مشکل را برای مدارس حل نمائیم و امیدواریم در بحث دستگاه های سرمایشی اعتباری که جذب شده و تلاشی که صورت گرفته است با این وضعیت این اعتبار برگشت نخورد.

ابراهیم احمدی افزود: در مورد تجهیزات مدارس نیز مبلغ 150 میلیارد ریال در اختیار داریم که مناقصات آن برگزار گردیده است و خرید های آن در حال انجام است و اگر همکاران ما در آموزش وپرورش اولویت های ساخت و تجهیزات مدارس خود را به ما ارائه کنند تا بر اساس تجهیزاتی که بدست ما می رسد و براساس سرانه دانش آموزان در شهرستان ها توزیع و تقسیم نمائیم.

همچنین وی در مورد نبود نمازخانه در بعضی از مدارس تاکید نمود : در خصوص نماز خانه ها، در طرح های جدید حتما باید نمازخانه لحاظ شود حتا اگر مدرسه ای یک کلاسه باشد باید فضایی برای نمازخانه در طراحی و احداث آن دیده شود.

 این جلسه در فرمانداری تنگستان و با حضور حبیب پهلوزاده امام جمعه شهر اهرم و معاون عمرانی فرمانداری تنگستان و مدیر آموزش و پرورش شهرستان تنگستان روح الله غلامیان برگزار شد و هریک نظرات و دیدگاه های خود را در مورد مشکلات مدارس شهرستان بیان نمودند.

منتشرشده در خبر ها

احداث مدرسه 6كلاسه شهداي بانك كشاورزي شهر بادوله شهرستان دشتي آغاز گرديد.

بنا به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان بوشهر،  آيين كلنگ زني مدرسه شهداي بانك كشاورزي با حضور غلامحسين كرمي نماينده مردم دشتي و تنگستان در مجلس شوراي اسلامي و ابراهيم احمدي  مديركل نوسازي ، توسعه و تجهيز مدارس استان بوشهر و ديگر مسئولين استاني در شهر بادوله از توابع بخش كاكي در شهرستان دشتي استان بوشه برگزار گرديد. 

 دراين مراسم ابراهيم احمدي مديركل نوسازي مدارس استان بوشهر بيان داشت ؛ اين مدرسه خير ساز در 6 كلاس و با زير بناي 880متر مربع و اعتبار70 ميليارد ريال با مشاركت بانك كشاورزي در 12 ماه ساخته خواهد شد كه طراحي ، اجرا و تجهيز آن بر عهده اداره كل نوسازي مدارس استان بوشهر خواهد بود.

 

منتشرشده در خبر ها
صفحه1 از2

اطلاعات تماس

  • آدرس: بندر بوشهر، ميدان رئيسعلي دلواری، ابتدای بلوار شهيد چمران
  • تلفن تماس:33324939-33324505(077)
  • نمابر:33324504(077)
  • دفتر مدیر کل:33326470(077)
  • کد پستی:96714-75158
  • پست الکترونیک: info@nosazibu.ir
  • تارنما: www.nosazibu.ir
آخرین بروزرسانی: چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱


آدرس ما بر روی نقشه

آمار بازدید

مجموع بازدید کنندگان
3043
صفحات بازدید شده
300816
صفحات بازدید شده امروز
3011
بازدید کنندگان امروز
94
صفحه منتخب امروز
بازدید از صفحات دیروز
3003
بازدیدکنندگان دیروز
104
بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…