آخرین بروزرسانی: جمعه, ۳۰ مهر ۱۴۰۰

با حضور وزیر آموزش و پرورش

Author :  

با حضور وزیر آموزش و پرورش

مدرسه 6 کلاسه ابرار در شهرستان تنگستان افتتاح شد

 

 مدرسه 6 کلاسه ابرار در بندر محمد عامری بخش دلوار شهرستان تنگستان از توابع استان بوشهر روز پنجشنبه با حضور وزیر آموزش و پرورش افتتاح شد

 

 

محسن حاجی میرزایی در این آئین گفت: مدرسه کانون حیات، یادگیری، شکل گیری شخصیت نوجوانان و جایگاهی برای ساختن آینده است و همه دستاوردهایی که در عرصه های مختلف کشور به دست می آید از مدرسه نشات می‌گیرد

 

وی افزود: از مدرسه است که دانش آموزان، مدیران، مهندسان و مسئولان کشور ساخته می‌شوند و مدرسه با نقش بنیادی و پایه ای که دارد  جایگاهی برای رشد، پیشرفت، توسعه و شکوفایی اندیشه و توانایی‌های نسل نو است

 

حاجی میرزایی بیان کرد: همه دانش آموزان صرفه نظر از دوری و نزدیکی و سطح برخورداری‌های اقتصادی باید به بهترین فضاهای آموزشی دسترسی داشته باشند

 

وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: سیاست ما توسعه و استاندارد ساز فضاهای آموزشی است و در هشت سال گذشته قدم‌های بزرگی در این راستا برداشته شده است و خیران بعنوان راهبردی ترین شرکای این مسئولیت مهم در کنار آموزش و پرورش نقش آفرینی می‌کنند .

 

وی با تاکید براینکه واژه منطقه محروم واژه مناسبی نیست گفت: حتی اگر عسلویه و منابع گسترده گاز نبود این استان دارای مردمی شریف، مقاوم ، ایمانی و پرتلاش است که بعنوان مهمترین سرمایه به شمار می‌رود و وقتی که در مناطقی روی محرومیت صحبت می شود به تدریج این واژه روی ذهن و روان مردم این منطقه تاثیر می گذارد .

 

حاجی میرازیی افزود: بنابراین هیچ منطقه ای نداریم که محروم باشد ممکن است از لحاظ برخی برخورداری ها خلاف عدالت برخورد شود اما ظرفیت‌های انسانی آن مهمترین ظرفیت است .

 

مدير كل نوسازي مدارس استان بوشهر گفت : از سال  1392 تا سال 1400 تعداد 323 پروژه توسط نوسازي مدارس استان بوشهر به بهره برداري رسيده كه 164 پروژه با مشاركت خيرين بوده و تمام پروژه هاي خيريت 100 %  تخصيص داشته اند .

احمد مرادي افزود: در سال 1399 سرانه فضاي اموزشي در استان بوشهر  1/3 متر مريع افزايش داشته و استان بوشهر رتبه هشتم را به خود اختصاص داده  و اميد واريم  با همدلي و همكاري مسيولين اين رقم از 6/54 به  6/8 تا پايان سال 1400 برسد.

احمد مرادي گفت : در بخش گرمايشي همه بخاريهاي غير استاندارد جمع آوري و جايگزين شده و در بخش سرمايشي با توجه به اقليم اين استان 5700 كولر به آموزش و پرورش تحويل شده و نياز ما براي سال آينده 1000 دستگاه كولر ميباشد.

مدير كل نوسازي مدارس استان بوشهر  گفت : با تحويل 6 پروژه ورزشي در مهر ماه  سرانه ورزشي استان بوشهر رتبه اول در كشور را به خود اختصاص ميدهد.

احمد مرادي افزود : مدرسه ابرار روستاي محمد عامري بخش دلوار از شهرستان تنگستان به 800 متر مريع فضاي آموزشي و 1600 متر مربع محوطه سازي و 160 متر طول ديوار كشي و مبلغ 26 ميليارد ريال با  مشاركت  اتاق بازرگاني ايران توسط دستان پر مهر مقام عالي وزارت آموزش و پرورش افتتاح خواهد شد  قابل توجه است كه اتاق بازرگاني ايران تا بحال  در ساخت چهار پروژه  در استان بوشهر مشاركت داشته است.

 

 

روابط عمومي اداره كل نوسازي توسعه و تجهيز مدارس استان بوشهر

Leave your comment

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

اطلاعات تماس

  • آدرس: بندر بوشهر، ميدان رئيسعلي دلواری، ابتدای بلوار شهيد چمران
  • تلفن تماس:33324939-33324505(077)
  • نمابر:33324504(077)
  • دفتر مدیر کل:33326470(077)
  • کد پستی:96714-75158
  • پست الکترونیک: info@nosazibu.ir
  • تارنما: www.nosazibu.ir

آدرس ما بر روی نقشه

آمار بازدید

مجموع بازدید کنندگان
2502
صفحات بازدید شده
132574
صفحات بازدید شده امروز
117
بازدید کنندگان امروز
31
صفحه منتخب امروز
بازدید از صفحات دیروز
1445
بازدیدکنندگان دیروز
101
بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…